את הכי יפה כשאת רצה

דפנה פרחי

בקיצור:
זו לא הרצאה על ריצה.
זה גם לא עליי.
זו הרצאה לאנשים שרוצים לרוץ לעבר החלומות שלהם.
נשים וגברים כאחד.בהרחבה:

בגיל 17 היו לי חלומות גדולים, רציתי לכבוש את העולם. אפשר להגיד שהיו לי כמעט את כל התנאים לעשות את זה. הרגשתי שכולם מחכים לפריצה הגדולה שלי, ובכל זאת - זה לא קרה.
למען האמת, אפילו התרסקתי.
לקח לי הרבה שנים ומסע מפרך להגיע לאן שאני היום.
אבל היום, בעקבות המסע, אני יודעת בדיוק למה לקחתי את הפניות הלא נכונות, ולמה בדיוק לא הגשמתי את החלומות שלי 20 שנה קודם. ועכשיו היעוד שלי הוא להעביר את התובנות האלו לכמה שיותר אנשים.

כן! אני רוצה שגם אתם תתחילו לרוץ לעבר החלומות שלכם, ובהרצאה, אני אחשוף בפניכם את הסוד הגדול שלי, ואני משוכנעת שהוא יהיה גם פריצת הדרך שלכם.

***

דרך הסיפור האישי שלה, שוזרת דפנה פרחי את האלמנטים המנטליים שעזרו לה לעבור רגעים לא פשוטים בחיים, ואפילו רגע אחד שבו כמעט איבדה את הכל. הסיפור כולל דוגמאות מעולם הריצה ודמויות מפתח שדפנה פגשה באופן אישי במהלך התקופה שבה סיקרה תחרויות אתלטיקה בארץ ובעולם. ההרצאה פונה לגברים ונשים ואחד, חובבי ספורט וריצה, וגם כאלו שלא. ההרצאה מקנה כלים פרקטיים מעולם האימון המנטלי שכבר הוכחו שמובילים לפריצת גבולות. בבסיס ההרצאה עומדת ההנחה שכולנו נולדנו להיות אלופים, וכולנו מסוגלים להיות כאלה.

 

מה אנשים חשבו

ענבר ראם, יועצת כלכלית

דפנה יקרה
תודה על הרצאה מרגשת מעשירה מלאת השראה שמפילה המון אסימונים על החיים וגורמת לך לקום מהספה ולהתחיל לרוץ :)

מלכה קהתי, מדריכת הורים

דרך הסיפור האישי של דפנה ברור שכל אחד יכול להגשים כל חלום שירצה. דפנה מובילה אנשים לשחרור דפוסי חשיבה שמקבעים ותוקעים אותנו להגשים את מי שנועדנו להיות.
מומלצת בחום רב!

יוסי אוחיון, עצמאי

דפנה יקרה תודה רבה על ההרצאה והשיתוף.
המון תובנות , המון השראה . מרגשת.
נכנסת לי ללב. תודה.
ממליץ מאוד על ההרצאה שלך.
יוסי ילד שלי מוצלח.

מי אני?

דפנה פרחי
מאמנת. כותבת. רצה.
סיימתי 9 מרתונים. 4 פעמים במרתון טבריה, ברלין, מילאנו, ונציה, ירושלים. השיא שלי ממרתון בוסטון: 3:32 שעות. השתתפתי במאות תחרויות בארץ ובעולם החל מ-5 ק"מ ועד מרתון. אני כותבת מגיל 15. ניהלתי וערכתי את אתר "ספורטווב" 6 שנים. יש לי תואר ראשון בתיאטרון. תעודת מאמנת חדר כושר וריצה, וגם תעודת אימון וייעוץ מנטאלי מאוניברסיטת תל-אביב. יש לי 3 בנות: זוהר, נועם וסתיו. כלבה אחת - פולה. ואיש מדהים אחד שאיתו אני חולקת את כל הטוב הזה - חי.