איך להתקדם לשלב הבא בריצה

לא פעם אני שומעת מרצים שהם מאוכזבים מקצב ההתקדמות שלהם. הם ניסו כבר הכל: לרוץ לבד או בקבוצה, אימוני אינטרוולים קשים, שיפור טכניקה ועדיין – כלום. כל הריצות על אותו קצב. אם כבר תקופה ארוכה אתם תקועים ולא מצליחים לפרוץ קדימה, הכתבה הזו היא בדיוק מה שאתם צריכים.
Couple%20Running_edited.jpg

ריצה

פורסם ברשת

Marathon in the City

טיפ מנטלי לריצה: איך לא להישבר ולעצור לפני תום המרחק

אחד הקשיים הנפוצים אצל רצים הוא הרצון הלא נשלט לעצור לפני תום המרחק. יש רצים שזה תופס אותם בקילומטר הארבעים של המרתון, יש כאלו שזה תופס אותם בדיוק בריצה שבה היו אמורים לעבור לראשונה חמישה קילומטרים בלבד. מישהו מתעסק לכם בראש? בואו נבדוק
Copy of עצירה סטורי.jpg

מרתון אחד ביום

איך רצנו מאילת לחרמון ב-16 יום: הרעיון למסע התבשל אצלנו שבועות רבים. חלמנו על המסע הזה הרבה, וחיכינו להזדמנות להוציאו אל הפועל. מאז יצאנו למסע, השאלה הנשאלת היא – למה?
סלפי.jpg
אימוני אינטרוולים בריצה הם הקצה המהיר והמאתגר של אימוני הריצה, אבל דפנה שב-פרחי למדה לאהוב אותם. עד סוף הכתבה תהיה גם לכם גם לפחות סיבה אחת לאהוב את האימונים האלה. בכתבה זו- כל מה שצריך לדעת כדי להנות מאימוני ההפוגות.

מי מפחד מאימוני אינטרוואלים?

Running Track

4 תרגילי חיזוק מומלצים למתאמנים בריצות ארוכות

כשיש לנו ספורט מרכזי שאנחנו אוהבים וטובים בו, קל מאוד להזניח את הדברים האחרים שאנחנו פחות אוהבים, אבל חשובים מאוד עבורו. דפנה שב-פרחי על מה שרצים אוהבים להדחיק.
Girl Doing Push-Ups

הנשק הסודי שכל רץ צריך

אחרי הרבה שנים בתוך עולם הריצה, שמתי לב שרצים הם אנשים שבהחלט אפשר להגיד עליהם שהם "חזקים בראש" או בעלי חוסן מנטלי אם תרצו.  הנשק הסודי הוא מרכיב קריטי ביכולת לשמר את זה לאחר מכן. 
GIrl Running

מהו האימון הכי חשוב לשיפור הריצה?

הרצים הטובים בעולם עושים את האימון הזה והוא זה שעושה את ההבדל! עשו אותו ותגיעו לשיאים חדשים בזמן קצר מאוד! (האמנם? מממ… עמוק בלב אתם יודעים שלא, נכון?)
Running Shoes

5 דברים שכל רצה חייבת לדעת

עם כל הכבוד לשוויון בין המינים, יש דברים שנשים צריכות לדעת על ריצה שגברים לא יבינו (וההפך כמובן). בכתבה הבאה 5 דברים חשובים שאתן חייבות לדעת לפני שאתן יוצאות לרוץ.
Ready to Run

המדריך לרצים במשבר - חלק 1

כולנו מתמודדים עם משברים מנטאליים בריצה. לכולם יש שאלות והתמודדות עם האתגר לצאת לאימונים ועם הקשיים בריצות ובתחרויות. המדריך הבא יעזור לכם מאד!
Female Athlete

המדריך לרצים במשבר - חלק 2

החלק השני למדריך לרצים במשבר. הפעם: איך מתמודדים עם הקושי להתאמן בחורף, חוסר פירגון מבן/בת הזוג וחוק 5 השניות שיגרום לכם לזוז.
Female Athlete

6 דברים שצריך לדעת כדי לרוץ עם עגלה

כבר אין תירוצים: ריצה עם תינוק בעגלה היא ניצול זמן יעיל ואימון לא רע בכלל. רגע לפני שאתם לובשים טייץ - חשוב שתשימו לב לכמה ענייני בטיחות כדי להפוך את האימון לזמן איכות מוצלח לכם ולספורטאי הצעיר.
Jogging with Stroller

חזיות ספורט: מה עושים כדי שיהיה נוח יותר?

חזיות ספורט הן מוצר חובה לכל מתאמנת, הבעיה שלא תמיד מדובר בשיא הנוחות. בטח במזג אוויר חם כשאת נוטפת זיעה או בריצה גשומה במיוחד. בכתבה הבאה טיפים מנצחים לאיך להפוך את חוויית חזיית הספורט שלך לטובה יותר.
On a Run

על ריצה והמחזור החודשי

ריצה ומחזור חודשי הוא נושא שמעסיק נשים רבות. בהשראת הריצה של לונה סלפטר במשחקים האולימפיים בטוקיו, בה סיפרה לונה שהפסיקה את הריצה בגלל כאבי מחזור, הכנו לכם כתבה הכוללת גם גישות שונות לנושא והמלצות ליישום. שווה קריאה גם לגברים.
Athletic Women

מרתון ירושלים 2021 - היינו כחולמים

אחרי שנתיים וחצי מאז התקיים בפעם האחרונה, מרתון ירושלים חזר עם נוכחות של לא פחות מעשרים אלף רצים. זהו אירוע הריצה הגדול הראשון שהתקיים תחת הנחיות משרד הבריאות וככזה הוא הביא איתו אווירה מיוחדת והתרגשות בקרב המשתתפים, למרות היעדרם של רצים מחו"ל.
resized_1394614694.jpg

איך לשמור על כושר בזמן מלחמה

אם לא הספיק לנו משבר הקורונה, במציאות המטורפת שלנו בארץ צריך לדעת איך להתנהל מבחינת האימונים שלנו גם במלחמה. לא יודעים איך? הכתבה הזו במיוחד בשבילכם.
WhatsApp Image 2021-05-18 at 10.10.17.jp